Kupujemy na aukcjach poleasingowych

Aukcje poleasingowe są sprawdzonym sposobem na zakup używanych urządzeń z wielu różnych branż. Sprzęt pochodzący z leasingu zdobywa coraz większą popularność wśród osób i firm kupujących urządzenia używane. To doskonały sposób na nabycie dobrej klasy wyposażenia do domu, biura oraz zakładów usługowych i produkcyjnych. Gdzie najlepiej poszukiwać tego rodzaju produktów? Oczywiście w internecie.

Sprzęt po leasingu – dlaczego warto?

Urządzenia poleasingowe to sprzęt, który trafił do ponownej sprzedaży po wycofaniu go z użytku w ramach leasingu. Nie oznacza to, że są to produkty zużyte, wyeksploatowane, bądź zniszczone. Wręcz przeciwnie: sprzęt poleasingowy najczęściej użytkowany był nie dłużej niż kilka lat. To zwykle o markowe urządzenia przeznaczone do zadań profesjonalnych, a więc takie, które są trwałe, solidne i długowieczne. Mają też najczęściej świetne parametry sprzętowe. Oznacza to, że będą służyć znacznie lepiej, niż budżetowy sprzęt prosto ze sklepowych półek.

Aukcje poleasingowe i ich oferta

Najlepsze miejsce na zakup sprzętu pochodzącego z leasingu to aukcje poleasingowe. Za ich pośrednictwem możemy nabyć szeroki wachlarz produktów z wielu różnych branż. Wśród nich są oczywiście pojazdy – poleasingowe samochody osobowe, dostawczaki, ciężarówki, a także pojazdy specjalistyczne, takie jak koparki, wywrotki, ciągniki czy betoniarki. Aukcje poleasingowe to także bogata oferta sprzętu informatycznego. Chodzi o komputery stacjonarne, laptopy, monitory, a także np. serwery. Na aukcjach poleasingowych możemy też zakupić urządzenia rolnicze, maszyny produkcyjne, urządzenia poligraficzne, narzędzia budowlane oraz np. wyposażenie do gastronomii i lokali usługowych.

Jak kupować?

W jaki sposób skorzystać z oferty aukcji poleasingowych? Ich działanie nie różni się znacznie od zwykłych serwisów aukcyjnych. Znajdziemy na nich dokładny opis produktów, a także bogatą dokumentację zdjęciową. Ogłoszenia często zawierają też opis ewentualnych usterek. Cechą charakterystyczną aukcji jest licytacją, którą wygrywa zwykle najwyższa oferta. Warto jednak pamiętać, że niektóre ogłoszenia dostępne są z opcją „kup teraz”.

 

Post Author: admin