Poleasingowe samochody dostawcze – płynna droga do rozwoju floty

Jeśli zamierzasz założyć firmę kurierską to z pewnością liczysz się z koniecznością wygospodarowania dużego kapitału na zakup pojazdów, które miałyby wchodzić w skład floty. Zazwyczaj koszty te nie są małe. W wielu przypadkach determinują one cały początkowy okres prowadzenia działalności.

Część przedsiębiorców stara się korzystać z dopłat i dofinansowań, które istotnie ułatwiają skompletowanie całej floty pojazdów. To rozsądne rozwiązanie, jednak w większości przypadków nie pozwala ono w całości sfinansować zakupu np. 3 samochodów dostawczych. Biorąc pod uwagę, że jest to kwota rzędu kilkudziesięciu lub kilkuset tysięcy powstaje swego rodzaju problem.

Rozwiązaniem jest poleasingowych samochód dostawczy

Kluczowym aspektem rozwoju każdej firmy transportowej jest posiadanie pewnej i niezawodnej floty. W tym celu część przedsiębiorców decyduje się na zakup poleasingowych samochodów dostawczych. Trzeba mieć świadomość, że większość z nich jest bardzo intensywnie eksploatowana. Jednocześnie jednak posiada pełną historię serwisowania i informacje o przebytych przebiegach, przez co staje się samochodem pewnym, które nie posiada ukrytych wad i przekręconego licznika kilometrów.

Zakup poleasingowego samochodu dostawczego można sfinansować za pomocą powtórnego leasingu, co znacznie zmienia strukturę płacową. Od tego momentu płacimy za samochód w ratach, a użytkujemy go na co dzień, zachowując przy tym swój kapitał na inwestycje. To bardzo ważne, szczególnie w początkowych okresach funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Samochód to jedna ze składowych sukcesu

Samochód w firmie transportowej stanowi jeden z trzech najważniejszych elementów składowych końcowego sukcesu. Poza nimi bardzo ważni są ludzi – kurierzy i dostawcy, oraz ludzie pakujący towar. Tworząc zgrany zespół, który może pracować na wysokiej jakości komponentach możemy być spokojni o jakość pracy i możliwość wieloletniego funkcjonowania.

Post Author: admin