Sprzęt poleasingowy- idealne wyposażenie do firmy

Uruchamiasz własną działalność gospodarczą i potrzebujesz wysokiej klasy wyposażenia do swojego zakładu? Nie masz środków na zakup nowych urządzeń ani zdolności kredytowej? Obawiasz się wziąć urządzenia w leasing? Zainwestuj w sprzęt poleasingowy! To świetny sposób na nabycie wysokiej jakości urządzeń bez ponoszenia wysokich kosztów. Sprawdzi się w firmach niemal każdej branży.

Sprzęt poleasingowy – co o nim wiemy?

Urządzenia pochodzące z leasingu służyły wcześniej w innych firmach. Zwrócono je leasingodawcy po upływie czasu przewidzianego w umowie leasingu. Nie oznacza to, że są wyeksploatowane. Jest wręcz przeciwnie – to urządzenia względnie młode, które zdążyły się już sprawdzić w ciężkiej pracy. Usterki i wady fabrycznie zostały z nich dawno wyeliminowane, a wszelkie naprawy były dokonywane na bieżąco i z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych. Serwisowali je zwykle profesjonaliści. Sprzęt poleasingowy ma ponadto świetne parametry techniczne – został zaprojektowany z myślą o komercyjnym zastosowaniu. Jest wytrzymały, długowieczny i bardzo wydajny. Do tego można nabyć go w atrakcyjnej cenie. Warto wiedzieć, że jest specjalnie przygotowywany do zakupu – w trakcie takiego serwisu jest czyszczony i serwisowany.

Sposoby na zakupy urządzeń po leasingu

Sprzęt poleasingowy możemy kupić na działających w sieci serwisach aukcyjnych. Znajdziemy tam pojazdy różnego typu, komputery, urządzenia produkcyjne, wyposażenie lokali usługowych, a także podręczne narzędzia. To maszyny, które sprawdzą się w wielu różnych branżach. Udział w licytacji mogą brać zarówno podmioty gospodarcze, jak i osoby prywatne. Każdy egzemplarz ma przygotowaną odrębną propozycję ofertową – w ogłoszeniu można znaleźć bogaty zestaw fotografii, a także fachowy opis parametrów oraz ewentualnych usterek i uszkodzeń. Warto dobrze się z nim zapoznać. W niektórych przypadkach, np. sprzedaży pojazdów, istnieje też możliwość osobistego obejrzenia i sprawdzenia danego egzemplarza. Warto zapoznać się również z ekspertyzami rzeczoznawców. 

Post Author: admin