Sposób na trwały, estetyczny i tani płot

Są schludne, wytrzymałe i długowieczne. Panele ogrodzeniowe zdobyły bardzo dużą popularność wśród inwestorów budujących obiekty różnego typu. To najchętniej stawiane konstrukcje w Polsce. Decyduje o tym przede wszystkim atrakcyjna cena, pozwalająca postawić płot znacznie taniej niż ogrodzenia żeliwne lub murowane. Dlaczego jeszcze warto stawiać ogrodzenia z paneli?

Panele ogrodzeniowe dla każdego

Domy jednorodzinne, osiedla mieszkaniowe, obiekty usługowe, fabryki, hale, budynki publiczne, a także parki, skwery i obiekty zielone. Panele ogrodzeniowe są wszędzie! To estetyczne płoty, które pasują do każdego typu posesji. Nie tylko świetnie się prezentują, ale są też bardzo trwałe. Nie straszne im deszcze, opady śniegu i silne światło słoneczne. Są odporne na korozję, uszkodzenia mechaniczne i nie tracą swoich walorów użytkowych przez bardzo długi czas. Nie bez znaczenia jest również wygodna konserwacja – tego typu płoty są niemal bezobsługowe. Minie wiele lat zanim trzeba je będzie przemalować. W razie awarii któregoś z elementów można łatwo wymienić go na nowy. Na czym polega tajemnica tego rodzaju konstrukcji?

Trwałe materiały i łatwy montaż

Panele ogrodzeniowe wykonane są z zespawanych metalowych prętów tworzących sztywną ażurową konstrukcję. Można je zakupić w formie gotowych do montażu zestawów. Taki komplet składa się z paneli oraz dopasowanych do nich słupków ogrodzeniowych, przęseł, które mają podtrzymywać płot oraz elementów montażowych – obejm i śrub. Konstrukcję można uzupełnić o różnego rodzaju bramy wjazdowe i furtki, które pasują stylistycznie do całego ogrodzenia. Panele ogrodzeniowe są bardzo łatwe w montażu. Do ich instalacji nie jest wymagana fachowa wiedza – wystarczy przygotować odpowiednio grunt, osadzić prawidłowo słupki w gruncie oraz przykręcić panele. To zadanie można też oczywiście powierzyć fachowcom – koszt usługi nie będzie duży, a na realizację inwestycji zostanie udzielona gwarancja. Cała konstrukcja powinna służyć bezawaryjnie przez wiele lat.  Najlepiej kupić panele ogrodzeniowe z hurtowni

Post Author: admin