Komputery poleasingowe używane w praktyce

Laptopy, serwery i komputery poleasingowe Używane oprzyrządowanie informatyczne zakupione z rynku wtórnego to świetny sposób na oszczędzanie w firmie. 

Decydując się na takie rozwiązanie, dostarczasz swoim pracownikom sprzęt wysokiej klasy, bez ponoszenia dużych wydatków. Sprawdź ofertę dla siebie.

Komputery poleasingowe Używane, a jak nowe

Skąd pochodzą komputery poleasingowe? Używane wcześniej w dużych firmach i korporacjach urządzenia informatyczne trafiają na rynek wtórny ponieważ nie zostały wykupione przez dotychczasowych użytkowników po zakończeniu umowy leasingu. Zostały wyczyszczone z pamięci po poprzednich użytkownikach, odświeżone, a w razie konieczności także naprawione. Kupując tego typu sprzęt na rynku wtórnym możemy więc mieć pewność, że będzie działać sprawnie i bezawaryjnie. Warto jednak wziąć pod uwagę, że takie komputery mogą nosić wyraźne ślady użytkowania.

Dlaczego warto kupić komputer poleasingowy?

Komputery poleasingowe, używane wcześniej jako sprzęt biurowy, nie są zwykle bardzo wydajnymi jednostkami. Doskonale sprawdzą się jednak podczas codziennej pracy – korzystania z oprogramowania księgowego, obsługi sklepu czy pisania w edytorze tekstu. Poradzą sobie też z bardziej skomplikowanymi obliczeniami. Ważną cechą tego rodzaju jednostek jest przede wszystkim niezawodność i trwałość. To maszyny zaprojektowane do długiej i intensywnej pracy. Są ciche, ergonomiczne i bardzo wygodne w użytkowaniu. Ich producentami są zwykle renomowane firmy.

Skąd wziąć sprzęt po leasingu?

Sprzedażą komputerów poleasingowych zajmują się profesjonalni pośrednicy. W ofercie takich firm bez trudu znajdziesz kompletne urządzenia – z monitorem, klawiaturą, myszką, a nawet głośnikami – o dostosowanych do Twoich potrzeb parametrach. Najczęściej dostępne są też z systemem operacyjnym. Wielu dostawców tego rodzaju sprzętu oferuje kilkumiesięczną gwarancję rozruchową. To czas na wyeliminowanie wszelkich ukrytych awarii i usterek.

 

Post Author: admin