Bugaboo- wózki dla wymagających

Jaki wózek kupić dla małego dziecka? Rodzice maluchów mogą wybierać spośród wielu dostępnych na rynku marek i modeli, które są praktyczne, wytrzymałe i wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań. Wśród nich wyróżnia się marka Bugaboo. To producent wózków klasy premium, przeznaczonych dla nowoczesnych i wymagających użytkowników. Chętnie korzystają z nich m.in. gwiazdy ekranu.

Wózek z górnej półki

Bugaboo to holenderski producent wysokiej jakości akcesoriów dziecięcych, który zdobył popularność dzięki nowoczesnym wózkom. Koncepcja twórców tej marki była prosta – stworzyć produkt, który będzie uniwersalny, prosty w obsłudze i niezawodny. Powstał więc praktyczny stelaż, który doskonale nadaje się zarówno do montażu gondoli dla niemowlaka, jak i wersji spacerowej dla starszych dzieci. Konstrukcja łatwo się składa i rozkłada, świetnie radzi sobie na różnego rodzaju nawierzchniach – zarówno asfalcie, jak i nieubitych ścieżkach. Wykonana jest z wysokiej klasy, wytrzymałych materiałów, które nie tracą swoich walorów użytkowych przez wiele lat. Do tego wózki tej marki świetnie się prezentują – cechuje je oryginalny, nowoczesny i minimalistyczny styl. 

Bugaboo, czyli wygoda

Dlaczego jeszcze warto zainwestować w wózek Bugaboo? Ponieważ to świetnie przemyślana konstrukcja. W ofercie dostępnych jest kilka rodzajów stelaży. Jedne opracowano z myślą o podróżach, inne o codziennym użytkowaniu, a jeszcze inne o zastosowaniu sportowym. W ofercie są też produkty dla bliźniąt. Gondole i wkłady spacerowe tej marki zapewniają dziecku komfort i ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Są też łatwe w obsłudze i konserwacji. Do tego producent oferuje do swoich wózków wiele akcesoriów dodatkowych – torby, sakwy, osłony przeciwsłoneczne i pokrowce przeciwdeszczowe. Do wyboru mamy też wiele wersji kolorystycznych. Zaletą wózków Bugaboo jest również fakt, że są niemal niezniszczalne. Praktycznie nie tracą na wartości, nie ma więc problemu, by odsprzedać je w atrakcyjnej cenie, gdy nie będą już potrzebne.    

Post Author: admin