Mobilne posłanie dla niemowlaka na dzień i noc

Wśród akcesoriów przeznaczonych dla najmłodszych dzieci coraz większą popularność zdobywa gniazdo niemowlęce. To praktyczne posłanie dla nowo narodzonego dziecka, które może też pełnić funkcję wygodnej maty do zabawy. Dlaczego jest tak chętnie wybierane przez rodziców?

Sposób na spanie dla niemowlaka

Wybór łóżeczek dla małych dzieci jest bardzo szeroki. Na rynku od lat niezmiennie królują tradycyjne łóżeczka ze szczebelkami. To bezpieczne i wygodne posłania. Nie są najlepszym rozwiązaniem w przypadku najmniejszych dzieci, ponieważ są dla nich zbyt duże. Dodatkowo zajmują sporo miejsca w sypialni malucha i praktycznie nie można ich przestawiać. Znacznie lepszym rozwiązaniem są kołyski, kosze Mojżesza oraz łóżeczka dostawne, które stawia się przy łóżku rodziców. Tego rodzaju posłania dysponują powierzchnią spania dopasowaną do wymiarów malca. Są też bardzo mobilne i mają niewielkie gabaryty. Jeszcze bardziej praktycznym posłaniem jest gniazdo niemowlęce. Tego rodzaju produkt może być wykorzystywany na bardzo wiele sposobów i świetnie sprawdza się jako posłanie dodatkowe.

Gniazdo niemowlęce i jego zastosowanie

Czym jest gniazdo niemowlęce? To miękka i wygodna mata o wymiarach dopasowanych do ciała malca. Otoczona jest ze wszystkich stron poduszką zabezpieczającą dziecko przed wypadnięciem lub sturlaniem się z wnętrza gniazdka. Ten element można też z łatwością zdemontować. Gniazdko zapewnia maluchowi nie tylko bezpieczeństwo i wygodę, ale też poczucie komfortu. W środku takiego posłania dziecko ma idealne warunki do spania, wypoczynku, zabawy i obserwowania otaczającego go świata. Gniazdo niemowlęce można z łatwością przenosić i ustawiać w dowolnym miejscu – na podłodze, kanapie lub na stole. Jest łatwe w transporcie, bez trudu mieści w samochodowym bagażniku , świetnie nadaje się zatem na turystyczny kojec. Można też wykorzystać je jako wkładkę do łóżeczka ze szczebelkami do czasu, gdy maluch podrośnie. Będzie towarzyszyć dziecku do czasu ukończenia przez nie 6 miesiąca życia.

Post Author: admin