Wózek bugaboo- zmiana. Poznajcie wózki, które nadążają za młodą rodziną

Niemowlę w rodzinie to rewolucja w życiu – z tym liczą się wszyscy przyszli rodzice. Nie wszyscy wiedzą jednak, że to tylko początek kolejnych rewolucji, które będą następować tak szybko, jak szybko rozwija się maluch i jak szybko zmieniają się jego potrzeby. Wózek Bugaboo to najlepszy kompan do zmian związanych z dorastaniem dziecka, zmianami otoczenia i powiększaniem się rodziny.

Rodzina zmienną jest

Zacznijmy od ulubionego wózka rodzin 2+2, czyli osiołka, który uniesie naprawdę duży – i zmieniający się – bagaż. Jedyny w swoim rodzaju wózek Bugaboo Donkey to wózek typu mono-duo-mono. Jest to wyjątkowy pojazd jednoosobowy, który bez problemu przekształcicie w dwumiejscowy wózek dla rodzeństwa. Spacer z jednym dzieckiem i dużymi zakupami, dwójką dzieci w różnym wieku czy bliźniętami? Wózek Bugaboo Donkey przewiduje miejsce dla jednego dziecka oraz duży, boczny kosz ułatwiający mniejsze i większe zakupy z maluchem. Na tej samej ramie możecie zamontować dwie gondole lub dwa siedziska spacerowe. Można również zamontować gondolę i spacerówkę dla niemowlaka i starszaka. Tak, Bugaboo Donkey3, który występuje w wersji mono, duo i twin, pozwala modyfikować się w zależności od zmieniających się potrzeb rodziny.

Z miasta ma wieś, z plaży na zaśnieżony szczyt

Jeśli zależy Wam na jednym wózku, który równie dobrze sprawdzi się w różnych okolicznościach przyrody, postawcie na Bugaboo Fox. Jest to super wygodny wózek, który poradzi sobie w wielkim mieście. Brukowane aleje i wąskie przejścia w kawiarniach,  leśne bezdroża i zaśnieżone szlaki. Jego koła z gumowymi oponami wypełnione są specjalną pianką i dadzą sobie radę w trudnym terenie. Mniejsze przednie koła obracają się w zakresie 360 stopni, z możliwością zablokowania do jazdy na wprost. Poza tym, zaawansowany system zawieszenia i wyjątkowo lekka konstrukcja sprawiają, że kompaktowy wózek Bugaboo Fox wpisuje się w Wasz styl życia, niezależnie od tego, czy jesteście mieszczuchami czy kochacie podróże czy planujecie przeprowadzkę.

W zmiennych warunkach zewnętrznych równie dobrze sprawdza się także wózek Bugaboo Cameleon 3. Jego duże piankowe koła są równie komfortowe jak koła pompowane. Ponadto pozwalają uniknąć niebezpieczeństwa przebicia dętki, zaś małe koła gumowe i obrotowe z możliwością blokady zapewniają wygodę manewrowania. Wózek Bugaboo Cameleon 3 pozwala także na 2-stopniowe ustawienie kół do jazdy po śniegu i piasku. Dwudzielna konstrukcja zawieszenia pozwala na demontaż przednich małych kół oraz schowanie części zawieszenia i jazdę wózkiem tylko na 2 dużych kołach. Przydaje się to szczególnie podczas jazdy po piasku lub schodach.

Jakie macie plany? Jeśli jeszcze nie jesteście tego pewni, a jedyną stałą w Waszym życiu jest zmiana, każdy wózek Bugaboo będzie idealną pierwszą pozycją na wyprawce dla waszego dziecka.

Post Author: admin